ZONDA GLOBAL

Średnia ocen użytkowników

Ocena redakcji

Dlaczego warto?

Za egzotyczną nazwą Zonda Global kryje się BitBay – założona w Polsce, największa giełda kryptowalut wschodniej Europy. Firma obiecuje, że chociaż marka, jak i szata graficzna strony przeszły metamorfozę, system, na którego zasadzie działa platforma, pozostanie bez zmian. Sprawdźmy co oferuje swoim użytkownikom najpopularniejsza giełda tokenów rodem znad Wisły i odpowiedzmy pytanie, czy warto skorzystać z jej usług.
Siedziba:
Rok założenia:
Strona www:
Polski język:
Waluty FIAT:
Kryptowaluty:
NFT:
Min. depozyt:
Aplikacja:
Dźwignia:
Support PL:
Dlaczego warto?

Średnia ocen użytkowników

Ocena redakcji

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy