📃 Nie ma sensu posiadać konta u tego brokera, jeśli interesujesz się kryptowalutami. CFD na BTC czy ETH bywa zgubne, dlatego lepiej kupić krypto na giełdzie typowo oferującej tokeny np. Binance czy Zonda.

KryptoTommy

KryptoTommy

2.5

📃 Z brokera TMS korzystam tylko wtedy, gdy chce kupić akcje z GPW i USA. Prowizje są niskie, dlatego na początek nie jest się w żaden sposób stratny. TMS ma zdecydowanie więcej polskich aktywów niż Plus 500.

GianFranco

GianFranco

4.5

📃 Wygodny broker do małych inwestycji - nie jestem profesjonalnym traderem, a tylko okazjonalnie lokuje swoje oszczędności w akcjach. W TMS można to zrobić szybko i sprawnie, a dodatkowo wydaje mi się, że to w 100% wiarygodna firma.

Jarkowski

Jarkowski

4.0

📃 TMS czy XTB? Wybór jest oczywisty - XTB ma zdecydowanie więcej instrumentów, a do tego lepszą aplikację mobile i platformę xStation. Nie widzę sensu posiadania konta w TMS mając na rynku takiego brokera jak XTB.

Marek$

Marek$

3.0

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy