ETOROX

Średnia ocen użytkowników

Ocena redakcji

Dlaczego warto?

Platforma eToroX to stosunkowo nowa giełda kryptowalut należąca do działającego na rynku od wielu lat, brokera eToro. Firma ta znana jest przede wszystkim z innowacji w postaci funkcji tradingu społecznościowego i możliwości kopiowania ruchów innych inwestorów. Czy nowy produkt od doświadczonej firmy może stanowić wartościową konkurencję dla najpopularniejszych giełd kryptowalutowych? Sprawdźmy!
Siedziba:
Rok założenia:
Strona www:
Polski język:
Waluty FIAT:
Kryptowaluty:
NFT:
Min. depozyt:
Aplikacja:
Dźwignia:
Support PL:
Dlaczego warto?

Średnia ocen użytkowników

Ocena redakcji

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy