BITCLUDE

Średnia ocen użytkowników

Ocena redakcji

Dlaczego warto?

BitClude to założona ledwie kilka lat temu, polska giełda kryptowalut, która już zdążyła zaskarbić sobie serca klientów. Jej zalety to przede wszystkim prostota, oraz dbałość o bezpieczeństwo, co zaowocowało zdobyciem przez nią płatniczej licencji KNF. Co rodzima platforma ma do zaoferowania względem konkurencji w postaci Bitbay czy też giełdy kryptowalut eToroX?
Siedziba:
Rok założenia:
Strona www:
Polski język:
Waluty FIAT:
Kryptowaluty:
NFT:
Min. depozyt:
Aplikacja:
Dźwignia:
Support PL:
Dlaczego warto?

Średnia ocen użytkowników

Ocena redakcji

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy